EN PL

Oferty pracy BHP

Pracuj z nami - BHP Consulting

  • jeżeli chciałbyś pracować w abitnym zespole ludzi którzy są pasjonatami BHP
  • jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, ciężkiej pracy
  • jeżeli wiesz że jeszcze mało wiesz

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego - minimum w stopniu komunikatywnym
  • ukończone studia kierunkowe lub podyplomowe BHP lub tytuł technika BHP
  • zainteresowanie tematyką BHP
  • dobra obsługa komputera (środowisko windows, office, share point)
  • prawo jazdy kat.B

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie/doświadczenie techniczne
  • znajomość zagadnień z zakresu Bezpieczeństwa Procesowego, ATEX, budownictwa, chemii
  • możliwość częstych delegacji krajowych i zagranicznych
  • znajomość oprogramowania: AutoCad, Corel, Phast

Opis stanowiska:

  • Inspektor / specjalista BHP
  • nadzór BHP w zakładach pracy oraz budowach/ inwestycjach / remontach
  • tworzenie dokumentacji BHP
  • prowadzenie szkoleń BHP: obligatoryjnych i tematycznych

Co oferujemy?

  • pracę w największej w Polsce firmie BHP działającej w sektorze przemysłowym
  • miłą atmosferę i pracę z ciekawymi doświadczonymi ludźmi
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pełne wyposażenie
  • ciągły rozwój: szkolenia, wymiana doświadczeń

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: gbrykala@pogotowiebhp.com.pl  w tytule: Praca

W treści cv prosimy o umieszczenie informacji na temat Państwa oczekiwań finansowych.

Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest BHP Consulting. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z BHP Consulting do celów rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Z góry dziękujemy za zainteresowanie ofertą i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Office 365
Zobacz nasz
kanał YT
Zobacz kalendarz szkoleń
Zapytaj o cenę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz

X