EN PL
#PracujęNieHejtuję - Akcja Społeczna

18.06.2020 r.

Z całego serca popieramy i przyłączamy się do AKCJI SPOŁECZNEJ "Pracuję, Nie Hejtuję", którą zorganizowały oddziały Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

Wdrożenie Systemu Zarządzania BHP

28.05.2020 r.

W maju 2020 po raz kolejny podjęliśmy współpracę z firmą o działalności w zakresie inżynierii, zajmującą się m.in. wykonywaniem pomiarów geodezyjnych, opracowywaniem map topograficznych i ogólno-geograficznych.

Szkolenie tematyczne online z zakresu prac na wysokości - ŚOI

22.05.2020 r.

W dniu wczorajszym odbyło się płatne szkolenie tematyczne online z zakresu środków ochrony indywidualnej stosowanych podczas wykonywania prac na wysokości.

Cykl darmowych webinarów

10.04.2020 r.

Począwszy od 9 kwietnia bieżącego roku rozpoczęliśmy cykl bezpłatnych webinarów. Każdy z nich poprowadzony przez trenera, o dużym zasobie wiedzy merytorycznej i praktycznej w danym temacie.

Nadzór BHP nad projektem budowy malarni proszkowej

06.04.2020 r.

Od 6 kwietnia bieżącego roku mamy przyjemność współpracować z jedną z dużych płockich firm w ramach projektu wymiany linii malarskiej z linii mokrej na linię suchą w hali produkcyjno- magazynowo -montażowej.

Współpraca z firmą Paroc Polska Sp. z o.o. w Trzemesznie

19.03.2020 r.

Dla firmy PAROC Polska prowadzimy obecnie nadzór bhp przy pracach poawaryjnych, oraz pracach rozruchowych nowo budowanej linii produkcyjnej. Do głównych zadań na projekcie należy:

Kampania Świąteczna - Just Be SAFE!

11.12.2019 r.

Jesteś czujny? To świetnie! Bo mamy dla Ciebie prawdziwą petardę! Nasza specjalna Kampania Świąteczna zbliża się wielkimi krokami! Kiedy? START: 16 grudnia 2019 godzina 8.00. Zapamiętaj tą datę lub ustaw przypominajkę w kalendarzu!!! Uczta dla prawdziwego bhp-owskiego konesera ...

Nawiązanie współpracy z firmą G&M Sp. z o. o. w ramach stałego nadzoru BHP

28.11.2019 r.

Mamy przyjemność poinformować, o rozpoczęciu współpracy z firmą G&M Sp. z o.o. w ramach pełnienia stałego nadzoru BHP na budowie przy realizacji Projektu Ostrołęka C (1000 MW) w zakresie kompleksowego wykonania płyty fundamentowej kotłowni oraz zbrojenia.

KOORDYNACJA BHP BUDOWY

15.03.2019 r.

Od 05.11.2018 koordynujemy w zakresie BHP projekt "Nowa linia do produkcji wełny skalnej L6" w Trzemesznie z firmą Paroc Polska Sp. z o.o.

II Edycja szkoleń z pierwszej pomocy - ZAPRASZAMY!!

31.10.2018 r.

Za nami I edycja szkoleń z pierwszej pomocy. W związku z licznymi pytaniami o kolejne terminy szkoleń startujemy z II edycją JUŻ W LISTOPADZIE. Nie przegap terminu! Przyjdź do nas! NAUCZ SIĘ POMAGAĆ!! NIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ!

Zajęcia z pierwszej pomocy - ZAPRASZAMY!

01.06.2018 r.

W czerwcu i lutym prowadzimy zajęcia z pierwszej pomocy - ukierunkowane na zdarzenia które mogą przydarzyć się w czasie prywatnym: w domu, na drodze, podczas urlopu.... Zachęcamy wszystkich do udziału!

BASF - Koordynacja BHP na budowie

05.03.2018 r.

W marcu 2018 r firma FLUOR S.A. powierzyła nam zadanie Koordynacji BHP na projekcie 'BASF Kopernik Project' - rozbudowie zakładu produkcyjnego w Środzie Śląskiej.

  12 ...  

Office 365
Zaloguj się
Zobacz nasz
kanał YT
Zobacz kalendarz szkoleń
Zapytaj o cenę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz

X
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.