EN PL

Nowy Zagraniczny Partner - nowe możliwości rozwoju

powiększ

10.08.2021 r.

Bardzo się cieszymy z kolejnej stałej współpracy z firmą, która nam zaufała. Tym razem do grona naszych Klientów dołączył Stuart Polska sp. z o. o.

Najogólniej mówiąc firma zajmuje się realizacją szeroko pojętych dostaw (m.in. dokumentów) oraz związaną z tym zrównoważoną logistyką. Została założona w Paryżu, a obecnie działa także w Hiszpanii, Anglii oraz w Polsce.

Tym bardziej cieszy nas fakt, że kolejna zagraniczna firma postawiła na współpracę właśnie z nami. A my z wielką przyjemnością podejmujemy takie wyzwania. Coraz więcej partnerów zagranicznych zgłasza się do nas z prośbą o wsparcie w zakresie BHP. Wybierają właśnie nas -  między innymi dlatego, że bariera językowa nie jest dla nas przeszkodą.

Dzięki tak różnorodnym branżom z jakimi mamy możliwość współpracować na arenie międzynarodowej, cały czas się rozwijamy i zdobywamy doświadczenie. Jest to dla nas nieoceniona wartość.

Firmie Stuart Polska sp. z o.o. dziękujemy za okazane zaufanie.

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą ofertą naszego Partnera.

Office 365
Zaloguj się
Zobacz nasz
kanał YT
Zobacz kalendarz szkoleń
Zapytaj o cenę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz

X
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.