EN PL
Szkolenia SEP - dla kogo i po co?

12.08.2021 r.

Wiele firm rekrutujących pracowników na stanowiska pracy związane z branżą elektryczną/energetyczną, oczekuje umiejętności z zakresu SEP, oraz ich stosownego udokumentowania. Każdy elektryk musi ukończyć taki kurs SEP. W jakich kategoriach można nabyć uprawnienia? Czy są jakieś wymogi ...

Koordynator BHP - co powinieneś wiedzieć?

12.04.2021 r.

Kiedy należy wyznaczyć koordynatora BHP i jakie na nim spoczywają obowiązki? Kto może pełnić taką funkcję i jaką odpowiedzialność ponosi - zarówno pracodawca jak i wyznaczony koordynator BHP? Czytając artykuł dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji w tej kwestii.

Wózki widłowe - uprawnienia i terminy ważności. Co się zmieniło?

20.01.2021 r.

Przepisy w niektórych obszarach zmieniają się bardzo dynamicznie. Dlatego warto być na bieżąco i uaktualniać posiadaną wiedzę w danym zakresie. Tym razem pochylamy się nad kwestią ważności uprawnień UDT pracowników na obsługę wózków widłowych. Jak kształtowały się zmiany?

Kiedy Ocena Ryzyka Zawodowego wymaga aktualizacji?

24.09.2020 r.

Ocena ryzyka zawodowego jest procesem ciągłym, a więc musi uwzględniać wszystkie aktualne, nowo powstałe zagrożenia. Wskazuje na to Polska Norma PN-N-18002:2011 Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy - Ogólne wytyczne do oceny ryzyka zawodowego.

Nowy model zarządzania w dobie COVID-19

03.06.2020 r.

Koronawirus w sposób zaskakujący i zupełnie nieplanowany z dnia na dzień zmienił nasze życie. Będący na co dzień aktywni, pracujący, podróżujący musieliśmy nauczyć się funkcjonować w zupełnie nowej rzeczywistości, nie wychodząc z domu. Praca, która dla większości była niewyobrażalna ...

Posadowienie rusztowań

01.04.2020 r.

Rusztowania są obecne na każdej budowie. Prace wykonywane z rusztowań zaliczają się do prac na wysokości, a ich realizowanie wiąże się z występowaniem dużej ilości czynników mogących spowodować wypadek przy pracy pracowników lub osób postronnych. Dlatego tak ważne jest, aby budowa ...

WYPADEK PRZY PRACY? KTO? CO? JAK? KIEDY?

04.03.2020 r.

Według danych statystycznych GUS w okresie: styczeń - wrzesień 2019 r. w Polsce zgłoszono 52866 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Warto zatem wiedzieć: co? jak? gdzie? i kiedy? zgłosić, aby wywiązać się z obowiązku.

Okulary korekcyjne a wykonywanie pracy na wysokości pow. 3 m.

23.01.2020 r.

Czy stosując okulary korekcyjne można wykonywać pracę na wysokości powyżej 3 metrów? Jakie przepisy to regulują i co z soczewkami kontaktowymi?

SMOG - wszystko co powinieneś wiedzieć

15.01.2020 r.

Smog - wszystko co powinieneś wiedzieć. O zjawisku smogu wiele się słyszy. Jest to, można powiedzieć, temat ?na czasie?. Ale czym właściwie jest zjawisko smogu? Czy jesteśmy narażeni na smog? Co można zrobić, aby ograniczyć jego wpływ na organizm?

BHP Zimą

09.01.2020 r.

Podczas okresu zimowego pracodawca ma dodatkowe obowiązki w kwestii przepisów BHP. Często pytacie nas na szkoleniach o to, jak to właściwie jest z tymi zimowymi temperaturami i posiłkami czy napojami profilaktycznymi? Otóż, jeżeli wykonujecie pracę na przestrzeni otwartej,przepisy nie ...

Pierwsza Pomoc vs Technologia VR

31.10.2019 r.

Pomysł rodzi się w rozwoju.. Organizacja i prowadzenie szkoleń z pierwszej pomocy to jedna z gałęzi naszej działalności, w którą także jesteśmy w pełni zaangażowani. Chcąc podnosić poziom naszych szkoleń i dostosowywać metodykę do oczekiwań naszych klientów, stawiamy na ciągły ...

Analiza stanu BHP - prezent dla Ciebie

22.07.2019 r.

Czy jako pracodawca, zastanawiasz się czy Twoja firma spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa? Nie lekceważysz tej kwestii, a stan BHP w Twojej firmie jest dla Ciebie ważny? Świetnie, bo to oznacza że jesteś świadomym pracodawcą.

  12 ...  

Office 365
Zaloguj się
Zobacz nasz
kanał YT
Zobacz kalendarz szkoleń
Zapytaj o cenę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz

X
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.