EN PL

Uznanie kwalifikacji Specjalisty BHP

powiększ

23.01.2017 r.

Od 1 stycznia 2017 roku Specjaliści BHP pracujący w państwach członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), stronach umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, mogą wnioskować o uznanie kwalifikacji do wykonywania w Rzeczypospolitej Polskiej zawodów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Możliwość tą wprowadziło ROZPORZĄDZENIE MINISTRA RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 16 grudnia 2016 r.w sprawie stażu adaptacyjnego i testu umiejętności w toku postępowania o uznanie kwalifikacji do wykonywania zawodów regulowanych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

W związku z powyższym osoby chcące uznania kwalifikacji technika BHP lub Specjalisty BHP mogą to uczynić w dwojaki sposób: poprzez staż adaptacyjny lub w trybie przeprowadzania testu umiejętności oraz oceny posiadanych przez wnioskodawcę umiejętności. 

Osoby chcące odbyć w naszej firmie staż adaptacyjny - zapraszamy do kontaktu.

Office 365
Zaloguj się
Zobacz nasz
kanał YT
Zobacz kalendarz szkoleń
Zapytaj o cenę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz

X
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.