EN PL
Nowy model zarządzania w dobie COVID-19

03.06.2020 r.

Koronawirus w sposób zaskakujący i zupełnie nieplanowany z dnia na dzień zmienił nasze życie. Będący na co dzień aktywni, pracujący, podróżujący musieliśmy nauczyć się funkcjonować w zupełnie nowej rzeczywistości, nie wychodząc z domu. Praca, która dla większości była niewyobrażalna ...

Wdrożenie Systemu Zarządzania BHP

28.05.2020 r.

W maju 2020 po raz kolejny podjęliśmy współpracę z firmą o działalności w zakresie inżynierii, zajmującą się m.in. wykonywaniem pomiarów geodezyjnych, opracowywaniem map topograficznych i ogólno-geograficznych.

Szkolenie tematyczne online z zakresu prac na wysokości - ŚOI

22.05.2020 r.

W dniu wczorajszym odbyło się płatne szkolenie tematyczne online z zakresu środków ochrony indywidualnej stosowanych podczas wykonywania prac na wysokości.

Cykl darmowych webinarów

10.04.2020 r.

Począwszy od 9 kwietnia bieżącego roku rozpoczęliśmy cykl bezpłatnych webinarów. Każdy z nich poprowadzony przez trenera, o dużym zasobie wiedzy merytorycznej i praktycznej w danym temacie.

Nadzór BHP nad projektem budowy malarni proszkowej

06.04.2020 r.

Od 6 kwietnia bieżącego roku mamy przyjemność współpracować z jedną z dużych płockich firm w ramach projektu wymiany linii malarskiej z linii mokrej na linię suchą w hali produkcyjno- magazynowo -montażowej.

Posadowienie rusztowań

01.04.2020 r.

Rusztowania są obecne na każdej budowie. Prace wykonywane z rusztowań zaliczają się do prac na wysokości, a ich realizowanie wiąże się z występowaniem dużej ilości czynników mogących spowodować wypadek przy pracy pracowników lub osób postronnych. Dlatego tak ważne jest, aby budowa ...

Współpraca z firmą Paroc Polska Sp. z o.o. w Trzemesznie

19.03.2020 r.

Dla firmy PAROC Polska prowadzimy obecnie nadzór bhp przy pracach poawaryjnych, oraz pracach rozruchowych nowo budowanej linii produkcyjnej. Do głównych zadań na projekcie należy:

WYPADEK PRZY PRACY? KTO? CO? JAK? KIEDY?

04.03.2020 r.

Według danych statystycznych GUS w okresie: styczeń - wrzesień 2019 r. w Polsce zgłoszono 52866 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Warto zatem wiedzieć: co? jak? gdzie? i kiedy? zgłosić, aby wywiązać się z obowiązku.

Okulary korekcyjne a wykonywanie pracy na wysokości pow. 3 m.

23.01.2020 r.

Czy stosując okulary korekcyjne można wykonywać pracę na wysokości powyżej 3 metrów? Jakie przepisy to regulują i co z soczewkami kontaktowymi?

SMOG - wszystko co powinieneś wiedzieć

15.01.2020 r.

Smog - wszystko co powinieneś wiedzieć. O zjawisku smogu wiele się słyszy. Jest to, można powiedzieć, temat ?na czasie?. Ale czym właściwie jest zjawisko smogu? Czy jesteśmy narażeni na smog? Co można zrobić, aby ograniczyć jego wpływ na organizm?

BHP Zimą

09.01.2020 r.

Podczas okresu zimowego pracodawca ma dodatkowe obowiązki w kwestii przepisów BHP. Często pytacie nas na szkoleniach o to, jak to właściwie jest z tymi zimowymi temperaturami i posiłkami czy napojami profilaktycznymi? Otóż, jeżeli wykonujecie pracę na przestrzeni otwartej,przepisy nie ...

Kampania Świąteczna - Just Be SAFE!

11.12.2019 r.

Jesteś czujny? To świetnie! Bo mamy dla Ciebie prawdziwą petardę! Nasza specjalna Kampania Świąteczna zbliża się wielkimi krokami! Kiedy? START: 16 grudnia 2019 godzina 8.00. Zapamiętaj tą datę lub ustaw przypominajkę w kalendarzu!!! Uczta dla prawdziwego bhp-owskiego konesera ...

  123 ...  

Office 365
Zaloguj się
Zobacz nasz
kanał YT
Zobacz kalendarz szkoleń
Zapytaj o cenę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz

X
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.