EN PL
Posadowienie rusztowań

01.04.2020 r.

Rusztowania są obecne na każdej budowie. Prace wykonywane z rusztowań zaliczają się do prac na wysokości, a ich realizowanie wiąże się z występowaniem dużej ilości czynników mogących spowodować wypadek przy pracy pracowników lub osób postronnych. Dlatego tak ważne jest, aby budowa ...

Współpraca z firmą Paroc Polska Sp. z o.o. w Trzemesznie

19.03.2020 r.

Dla firmy PAROC Polska prowadzimy obecnie nadzór bhp przy pracach poawaryjnych, oraz pracach rozruchowych nowo budowanej linii produkcyjnej. Do głównych zadań na projekcie należy:

WYPADEK PRZY PRACY? KTO? CO? JAK? KIEDY?

04.03.2020 r.

Według danych statystycznych GUS w okresie: styczeń - wrzesień 2019 r. w Polsce zgłoszono 52866 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Warto zatem wiedzieć: co? jak? gdzie? i kiedy? zgłosić, aby wywiązać się z obowiązku.

Okulary korekcyjne a wykonywanie pracy na wysokości pow. 3 m.

23.01.2020 r.

Czy stosując okulary korekcyjne można wykonywać pracę na wysokości powyżej 3 metrów? Jakie przepisy to regulują i co z soczewkami kontaktowymi?

SMOG - wszystko co powinieneś wiedzieć

15.01.2020 r.

Smog - wszystko co powinieneś wiedzieć. O zjawisku smogu wiele się słyszy. Jest to, można powiedzieć, temat ?na czasie?. Ale czym właściwie jest zjawisko smogu? Czy jesteśmy narażeni na smog? Co można zrobić, aby ograniczyć jego wpływ na organizm?

BHP Zimą

09.01.2020 r.

Podczas okresu zimowego pracodawca ma dodatkowe obowiązki w kwestii przepisów BHP. Często pytacie nas na szkoleniach o to, jak to właściwie jest z tymi zimowymi temperaturami i posiłkami czy napojami profilaktycznymi? Otóż, jeżeli wykonujecie pracę na przestrzeni otwartej,przepisy nie ...

Kampania Świąteczna - Just Be SAFE!

11.12.2019 r.

Jesteś czujny? To świetnie! Bo mamy dla Ciebie prawdziwą petardę! Nasza specjalna Kampania Świąteczna zbliża się wielkimi krokami! Kiedy? START: 16 grudnia 2019 godzina 8.00. Zapamiętaj tą datę lub ustaw przypominajkę w kalendarzu!!! Uczta dla prawdziwego bhp-owskiego konesera ...

Nawiązanie współpracy z firmą G&M Sp. z o. o. w ramach stałego nadzoru BHP

28.11.2019 r.

Mamy przyjemność poinformować, o rozpoczęciu współpracy z firmą G&M Sp. z o.o. w ramach pełnienia stałego nadzoru BHP na budowie przy realizacji Projektu Ostrołęka C (1000 MW) w zakresie kompleksowego wykonania płyty fundamentowej kotłowni oraz zbrojenia.

Pierwsza Pomoc vs Technologia VR

31.10.2019 r.

Pomysł rodzi się w rozwoju.. Organizacja i prowadzenie szkoleń z pierwszej pomocy to jedna z gałęzi naszej działalności, w którą także jesteśmy w pełni zaangażowani. Chcąc podnosić poziom naszych szkoleń i dostosowywać metodykę do oczekiwań naszych klientów, stawiamy na ciągły ...

Analiza stanu BHP - prezent dla Ciebie

22.07.2019 r.

Czy jako pracodawca, zastanawiasz się czy Twoja firma spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa? Nie lekceważysz tej kwestii, a stan BHP w Twojej firmie jest dla Ciebie ważny? Świetnie, bo to oznacza że jesteś świadomym pracodawcą.

Pracownicze Plany Kapitałowe

31.05.2019 r.

Czym jest PPK? Kto i ile wpłaca na PPK? Jak można rozporządzać środkami zgromadzonymi na PPK?

KOORDYNACJA BHP BUDOWY

15.03.2019 r.

Od 05.11.2018 koordynujemy w zakresie BHP projekt "Nowa linia do produkcji wełny skalnej L6" w Trzemesznie z firmą Paroc Polska Sp. z o.o.

  123 ...  

Office 365
Zaloguj się
Zobacz nasz
kanał YT
Zobacz kalendarz szkoleń
Zapytaj o cenę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

* - pola obowiązkowe

Wyślij formularz

X
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.