To właśnie my

Uśmiechnięci i zawsze gotowi by wspierać Cię we wszystkich działaniach związanych z wdrożeniem BHP.

Drogi Czytelniku!

Na stronie głównej możesz przeczytać cytat Richarda Bransona, mówiący o tym, że w firmie najważniejsi są pracownicy. Być może, jako nasz klient, przez chwilę mogłeś poczuć się nieswojo – większość firm deklaruje, że jest w stanie zrobić wszystko dla swoich klientów. Jednak jeśli sam prowadzisz firmę lub pracujesz na kierowniczym stanowisku, to z pewnością dostrzeżesz głęboką prawdę płynącą ze słów jednego z największych wizjonerów świata biznesu.

Ja, jako właściciel BHP Consulting, przekonuję się o tym każdego dnia swojej pracy. Zazwyczaj największym marzeniem każdego szefa jest zespół, który go wspiera i rozumie jego decyzję. W BHP Consulting taki zespół nie jest w sferze marzeń, jest naszą rzeczywistością, co widać zwłaszcza w trudnych i przełomowych momentach.

Ostatnio dużo trudności przysporzyła pandemia. Wiele firm zaczynało swoją walkę o przetrwanie od zwolnienia pracowników, ale nie my. Obiecałam sobie i swoim ludziom, że przetrwamy to pandemiczne tsunami razem i nikt nie opuści pokładu BHP Consulting. I wtedy zaczęła dziać się magia. Wszyscy razem zaczęliśmy pracować nad tym, by przystosować firmę do działalności w nowych realiach. Tworzyliśmy szkolenia on-line, dokumenty BHP, czy tematyczne prezentacje. Dziś możesz kupić te produkty w naszym sklepie, by Twoi pracownicy mieli wygodny dostęp do potrzebnych im materiałów. Wchodzimy również na rynek zagraniczny – mamy coraz więcej klientów spoza Polski.

Po co Ci o tym piszę? Nie po to, by się pochwalić, choć naprawdę jestem z nas dumna, ale by Ci uświadomić, jak dużym skarbem dla firmy są pracownicy, którzy czują się w niej pewnie i bezpiecznie. Co możesz zrobić, by Twoi pracownicy też się tak poczuli? Na początek zadbaj o zapewnienie im odpowiednich warunków pracy, w czym chętnie Ci pomożemy.

Z poważaniem.
Agnieszka Brykała

Nasze wartości

Na czym opiera się sposób naszego działania? Na wartościach,
którymi kierujemy się na co dzień, a są to:

Bóg.

Św. Augustyn powiedział „Jeżeli Bóg w życiu jest na pierwszym miejscu, wszystko znajdzie się na właściwym miejscu”. Całkowicie się z nim zgadzamy.

Rodzina.

Pamiętamy, że każdy z nas ma rodzinę – osoby, które kocha. Mała wspólnota, która uczy nas: nawiązywania i utrzymywania relacji, wzajemnego zrozumienia oraz akceptacji.

Zdrowie.

Niezbędne do tego, by każdy z nas mógł być szczęśliwy i spełniony. Dbamy zarówno o swoje zdrowie, jak i innych, dlatego zostajemy w domu, gdy jesteśmy chorzy.

Kariera

Dopiero na czwartym miejscu? Tak. Bo dopiero wtedy, gdy nadamy jej odpowiedni priorytet, stanie się wartością, dzięki której rozwijamy się i żyjemy na odpowiednim poziomie, a Ty i Twoi pracownicy będą mogli osiągnąć wyższy poziom kultury bezpieczeństwa.

Szczerość. Uczciwość. Odwaga.

Zarówno wobec siebie, jak i innych, dlatego jako nasz klient, możesz być pewien , że zawsze dostaniesz od nas rzeczową i szczerą odpowiedź lub opinię.

Wolność i tolerancja.

Uznajemy, że każdy z nas ma prawo do bycia wolnym człowiekiem, czyli otwartego wyrażania swoich poglądów, życia według własnych zasad, czy wyznawania swojej religii. Jednocześnie nie ma prawa ograniczać wolności innym i narzucać im swoich poglądów.

Niech liczby przemówią

Nasza firma w liczbach:

17+

Lata działalności

26 162+

Przeszkoleni pracownicy

43+

Zagraniczni Klienci

65+

Inwestycje z
nadzorem BHP

100%

Zaangażowanie

Opinie

Nasi klienci o nas

Serdecznie polecam współpracę z firmą Pani Agnieszki Brykała. Duży nacisk przy współpracy kładziony jest na indywidualne podejście do klienta. Profesjonalizm czuć na każdym kroku. Nie ma co pisać to trzeba sprawdzić.

Agnieszka Dembińska

Ekspert magazynowania materiałów niebezpiecznych

Pracownicy firmy BHP Consulting stanowili wsparcie w czasie projektu budowy nowej linii produkcyjnej L6. Ich zadaniem było wdrażanie i nadzór nad szeroko rozumianymi standardami i polityką BHP (OHS) na budowie oraz w czasie rozruchu, jak również koordynacja działań w tym zakresie pomiędzy Organizacją Projektu a Fabryką, Głównym Wykonawcą oraz firmami podwykonawczymi.

Łukasz Wala

EU Construction Manager, Project Engineer Leader w Owens Corning

Z firmą Pani Agnieszki Brykała współpracujemy ponad 10 lat. W tym okresie były prowadzone duże budowy przemysłowe w Warszawie, Środzie Śląskiej a ostatnio na Węgrzech. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecam ta firmę za profesjonalizm, niezawodność oraz odpowiedzialność w każdej chwili.

Antoni Bedryj

Self Employed at AB Consulting

During Paroc line project we got highly skilled and flexible resources from BHP Consulting in OHS. I can frankly recommend them.

Tapio Frantti

CEO at Iin Konepaja & IKP Service

BHP Consulting to profesjonalna firma wspierająca Pracodawcę. Świetnie przygotowani Specjaliści, współpraca i bieżący kontakt, usługi dopasowane do potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam.

Justyna Szałańska

HR Manager, Certyfikowany Konsultant DISC D3

Elastyczność w działaniu, profesjonalizm oraz transparentność w każdym obszarze to kluczowe cechy charakteryzujące Agnieszkę i Pracowników Jej firmy. Obszary bhp, którymi się zajmują to nie tylko kolejne zadanie do zrealizowania, ale przede wszystkim ich pasja, jaką żyją na co dzień. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Agnieszką i BHP Consulting bazując na swoich długoletnich, pozytywnych doświadczeniach.

Adam Mierzwiński

General Management II Health & Safety, Quality Expertise II Processes Exellence

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności