Nasze realizacje i Klienci

Nasza firma realizuje usługi BHP na podstawie zleceń jednorazowych lub stałych umów. Zapoznaj się z listą naszych klientów.

Obsługa
BHP
Opracowanie
dokumentacji BHP
Nadzór BHP
na budowach
Szkolenia wstępne
i okresowe
Szkolenia
tematyczne

Obsługa BHP

Zalety outsourcingu

Outsourcing staje się coraz bardziej popularną formą współpracy biznesowej. Przedsiębiorstwa, zamiast tworzyć swój wewnętrzny dział BHP i zatrudniać specjalistów, wolą podjąć współprace z firmą zewnętrzną. Dlaczego?

Często jest to rozwiązanie korzystniejsze finansowo, ale nie tylko o to chodzi. Gdy podejmujesz współpracę z firmą, wiesz, że zawsze nasi specjaliści pomogą Ci rozwiązać Twój problem. Nasi klienci cenią sobie również nasze doświadczenie, profesjonalizm i obiektywne podejście. Pełniąc zadania służby BHP, przeprowadzamy szkolenia wstępne, prowadzimy audyty BHP oraz dbamy o to, by dokumentacja BHP była aktualna i uporządkowana.

Klienci, dla których pełnimy lub pełniliśmy zadania służby BHP:

Opracowanie dokumentacji BHP

Dokumenty pod kontrolą

Przepisy ciągle się zmieniają, a dokumentacja wraz z nimi, dlatego klienci, którzy chcą mieć pewność, że ich dokumentacja BHP jest aktualna i poprawnie opracowana, zlecają to zadanie nam.

Firmy, dla których wykonujemy lub wykonywaliśmy dokumentację BHP:

Nadzór BHP na budowach

Bezpieczne inwestycje

Place budowy, szczególnie tych dużych i specjalistycznych obiektów, są miejscami podwyższonego ryzyka wypadku. Dlatego inwestorzy, zarówno polscy, jak i zagraniczni, doskonale zdają sobie sprawę, że zapewnienie odpowiednich warunków pracy na budowie jest sprawą priorytetową. Z jednej strony chodzi o bezpieczeństwo pracowników – pracownicy, którzy widzą, że mają zapewnione odpowiednie warunki pracy, czują się pewniej i pracują bardziej wydajnie, z drugiej o opinię dobrego pracodawcy.

Nasi specjaliści dbają o bezpieczeństwo na różnego rodzaju budowach, począwszy od inwestycji przemysłowych, hal magazynowych, jak również farm wiatrowych, czy też budowy metra.

Mieliśmy okazję współpracować między innymi z:

Szkolenia wstępne i okresowe

Podstawowa wiedza BHP

Jeszcze do niedawna szkolenia wstępne najczęściej odbywały się stacjonarnie – w siedzibie klienta lub w naszych salach szkoleniowych.

Obecnie coraz częściej i chętniej wybieraną formą są szkolenia online. Są zazwyczaj tańsze i wygodniejsze od szkoleń stacjonarnych, a jednocześnie tak samo wartościowe, co potwierdzają zarówno nasze obserwacje, jak i opinie naszych klientów.

Firmy, dla których prowadzimy lub prowadziliśmy szkolenia wstępne i okresowe:

Szkolenia tematyczne

Pogłębianie wiedzy BHP

Znaczna część pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, że pogłębianie wiedzy pracowników, chociażby z takich tematów jak: pierwsza pomoc, zachowanie na drogach, ergonomia, czy praca w przestrzeniach zamkniętych, przynosi wymierne efekty.

Prawda jest taka, że szkolenie wstępne nie wystarczy, żeby wiedza została z nami na całe życie, dlatego warto przypominać i pogłębiać wiedzę z tych obszarów, które są najbardziej kluczowe dla bezpieczeństwa w danej firmie.

Firmy, dla których przeprowadzaliśmy szkolenia tematyczne:

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności