Partnerzy

Nasi partnerzy i przyjaciele

LOQUS apartamenty, studia, pokoje

LOQUS apartamenty, studia, pokoje – od 2009 roku pomagają firmom i osobom indywidualnym wygodnie wypocząć w Płocku. Udostępniają różne formy zakwaterowania w dogodnych lokalizacjach, dzięki czemu turyści zyskują świetne rozwiązanie noclegowe w niedalekiej odległości od ciekawych miejsc i zabytków, natomiast firmy z powodzeniem korzystają z oferty noclegów pracowniczych skrojonych pod ich potrzeby. Dbają, aby zawsze było blisko do pracy. Ofertę noclegową stale poszerzają i unowocześniają, wsłuchując się w potrzeby swoich klientów.

LOQUS transport – świadczą usługi transportowe na rynku europejskim. Ich atutem są kierowcy, dla których praca jest pasją! Wyróżnia ich niezawodność, wysoki poziom zadowolenia swoich partnerów, nowa i stale powiększana flota samochodowa.

LOQUS ubezpieczenia – świadomi, że życie to nasz największy skarb, pomagają wybierać takie polisy, których warunki chronią je najlepiej. Nie zapominają również o majątku – jako multi agencja optymalnie dopasują ochronę Twojego majątku.

Demag Consulting – Agnieszka Dembińska

Od 25 lat pomaga przedsiębiorcom tworzyć bezpieczne miejsca pracy oraz łączyć wymagania prawne z praktycznym podejściem. Specjalizuje się w dziedzinie magazynowania materiałów niebezpiecznych, jest auditorem PCBC w zakresie systemów ISO 14001, 9001, 45001 oraz specjalistą do spraw BHP.
Zaprasza do skorzystania z auditów wewnętrznych oraz zewnętrznych wg norm: Zarządzania jakością; Zarządzania środowiskowego; Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Zarządzania energią.

riskCE – ocena ryzyka i oznakowanie CE

Biuro riskCE oferuje usługi doradztwa technicznego m.in. w zakresie oceny zgodności produktów. Ich zespół stanowią inżynierowie, audytorzy, szkoleniowcy i inspektorzy oferujący swoją wiedzę i doświadczenie, by spełniać oczekiwania klientów.

Specjalizują się w:

  • wymaganiach dotyczących dyrektyw nowego i globalnego podejścia (oznakowanie CE),
  • organizowaniu badań i certyfikacji produktów,
  • wdrażaniu szeregu systemów zarządzania,
  • wykonywaniu oceny ryzyka procesów, projektów i produktów,
  • szkoleniach w wyżej wymienionym zakresie.

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności