Buduj bezpiecznie - I miejsce dla naszej budowy

31 grudnia, 2015

Miło jest nam poinformować iż BUDOWA NOWEGO BLOKU GAZOWO-PAROWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM otrzymała I miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy: „Buduj bezpiecznie”

Nagrodę otrzymał Generalny Wykonawca – firma Siemens Sp. z o.o. dla której świadczymy usługę Koordynacji i nadzoru BHP dla całego projektu.

Komisja oceniała m.in.: plan BIOZ, wielkość i złożoność prac budowlanych, jakość oceny ryzyka zawodowego, stopień identyfikacji zagrożeń, jakość koordynacji skuteczność nadzoru nad przestrzeganiem przepisów bhp i zasad bhp na budowie.

Firma SIEMENS wyróżniła również pracowników – to forma podziękowania za wkład wszystkich w sprawy BHP. Łącznie nagrody dostało ponad 450 osób pracujących na budowie.

Informacje o projekcie

Zakres prac obejmuje budowę niezależnego i w pełni wyposażonego bloku elektrowni o mocy przyłączeniowej 138 MW, w której spalany będzie gaz ziemny zaazotowany oraz gaz ziemny wysokometanowy.
Nowa instalacja bazuje na dwóch turbozespołach gazowych, jednym turbozespole parowym upustowo – konsensacyjnym oraz dwóch kotłach odzysknicowych zabudowanych w obudowie systemowej akustyczno – cieplnej. Blok elektrowni jest wyposażony w pełne systemy elektryczne i sterowania oraz całą niezbędną infrastrukturę. Wydajność netto w trakcie pracy polegającej na współwytwarzaniu energii (pełne obciążenie) wynosi 83,93 %

Buduj bezpiecznie – nasze nagrody

Możemy pochwalić się już pięcioma nagrodami  w konkursie „Buduj bezpiecznie”

Lista nagród:

  • 2015 r. I miejsce – SIEMENS – budowa bloku gazowo – parowego (Koordynacja BHP z ramienia GW)
  • 2015 r. I miejsce – EDF Polska – budowa IMOS (instalacja mokrego odsiarczania spalin) – Koordynacja BHP z ramienia inwestora
  • 2014 r. I miejsce – BASF – budowa fabryki katalizatorów – Koordynacja BHP z ramienia inwestora
  • 2010 r. I miejsce za projekt:  modernizacja i rozbudowa Oczyszczalni Ścieków „Czajka” – Koordynacja BHP z ramienia członka konsorcjum firmy VEOLIA 
  • 2009 r. II miejsce za projekt: modernizacja i rozbudowa Oczyszczalni Ścieków „Czajka” – Koordynacja BHP z ramienia członka konsorcjum firmy VEOLIA

Konkurs „Buduj bezpiecznie” – ogólne informacje

Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowe Inspektoraty Pracy. Celem konkursu jest upowszechnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na placach budów, w tym promowanie wykonawców robót budowlanych, którzy zapewniają bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych oraz przyczynia się do ogólnego wzrostu poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie w skali kraju.

Budowa bloku gazowo - parowego - Nadzór BHP

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności