Nawiązanie współpracy w zakresie obsługi bhp z firmą Avitech Service

5 maja, 2021

Bardzo się cieszymy z faktu, że kolejne przedsiębiorstwa dołączają do grona naszych Klientów  i podejmują z nami współpracę w zakresie bezpieczeństwa.

Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, analizując jego potrzeby i możliwości, dlatego bardzo cenimy każdą wzajemną współpracę i różnorodność branż w jakich działają nasi Klienci.

Od 1.05.2021 r. podpisaliśmy umowę na obsługę bhp z firmą AVITECH SERVICE  zajmującą się m.in. kompleksową bioasekuracją ferm drobiu.

Dołożymy wszelkich starań, aby wzajemna współpraca, między BHP Consulting Agnieszka Brykała i AVITECH SERVICE, była owocna i satysfakcjonująca dla obu stron.

Dziękujemy za okazane zaufanie! 

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności