Nowy Zagraniczny Partner - nowe możliwości rozwoju

10 sierpnia, 2021

Bardzo się cieszymy z kolejnej stałej współpracy z firmą, która nam zaufała. Tym razem do grona naszych Klientów dołączył Stuart Polska sp. z o. o.

Najogólniej mówiąc firma zajmuje się realizacją szeroko pojętych dostaw (m.in. dokumentów) oraz związaną z tym zrównoważoną logistyką. Została założona w Paryżu, a obecnie działa także w Hiszpanii, Anglii oraz w Polsce.

Tym bardziej cieszy nas fakt, że kolejna zagraniczna firma postawiła na współpracę właśnie z nami. A my z wielką przyjemnością podejmujemy takie wyzwania. Coraz więcej partnerów zagranicznych zgłasza się do nas z prośbą o wsparcie w zakresie BHP. Wybierają właśnie nas –  między innymi dlatego, że bariera językowa nie jest dla nas przeszkodą.

Dzięki tak różnorodnym branżom z jakimi mamy możliwość współpracować na arenie międzynarodowej, cały czas się rozwijamy i zdobywamy doświadczenie. Jest to dla nas nieoceniona wartość.

Firmie Stuart Polska sp. z o.o. dziękujemy za okazane zaufanie.

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą ofertą naszego Partnera.

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności