Powrót szkoleń okresowych BHP

27 czerwca, 2023

Zapewne już wiecie, że z końcem czerwca zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego czyli od 1 lipca 2023 roku zaczynają obowiązywać przepisy i regulacje sprzed pandemii.

Co to oznacza dla firm?

Przede wszystkim całkowity powrót do normalności, ale również do obowiązków, które w czasie pandemii były na drugim planie. Jednym z nich są szkolenia okresowe BHP – począwszy od 1 lipca, pracodawcy mają 60 dni na uzupełnienie szkoleń okresowych BHP, których ważność upłynęła w trakcie trwania pandemii.

Pojawia się pytanie: jak tego dokonać w najlepszy i najwygodniejszy sposób, szczególnie jeśli pracownicy pracują i z biura i zdalnie?

Jako BHP Consulting oferujemy doskonałe rozwiązanie – szkolenia okresowe BHP w formie e-learningu. Umożliwiają one pracownikom naukę z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Bez względu na to, gdzie aktualnie pracują – w biurze czy w domu – mają możliwość zdobywania kluczowej wiedzy w sposób, który jest dla nich najwygodniejszy. Co więcej, nasze szkolenia są dostępne przez 30 dni, co zapewnia uczestnikom elastyczność i możliwość dostosowania nauki do swoich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia okresowe BHP już teraz, zamiast odkładać je do ostatniej chwili?

Poza oczywistym wymogiem prawnym, letnie miesiące to czas, kiedy wiele firm zwalnia tempo pracy. Pracownicy korzystają z urlopów, a ci, którzy zostają, często pracują w nieco luźniejszym trybie. To idealny moment, aby zadbać o szkolenia i przygotować firmę do pełnego powrotu do pracy we wrześniu.

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość – w lipcu, w BHP Consulting oferujemy 20% rabatu na wszystkie szkolenia okresowe BHP w formie e-learningu. To doskonała okazja, aby skorzystać z naszej oferty.

Zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń i jesteśmy do dyspozycji na wszelkie pytania dotyczące tego tematu. Pamiętajmy, że szkolenia BHP to inwestycja w bezpieczeństwo i dobro naszych pracowników. Czekamy na Wasze pytania!

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności