PROMOCJA! tylko w czerwcu analiza stanu BHP już od 1 zł !

23 maja, 2017

Zapraszamy wszystkie firmy z Płocka, Kutna i okolic do skorzystania z naszej promocji – „Analiza stanu BHP w Twojej Firmie już od 1 zł”.

Chcesz sprawdzić czy Twoja firma spełnia wymagania prawne w obszarze BHP? A może nie wiesz jakie wymagania BHP dotyczą Ciebie? Powierzasz zadania BHP firmie zewnętrznej, lub zatrudniasz Służbę BHP? – sprawdź czy zagadnienia BHP w Twojej firmie są dobrze realizowane   –  skorzystaj z naszej promocji!

Już od 1 zł przeprowadzimy w Twojej firmie audyt BHP, sporządzimy raport i omówimy wszystkie zagadnienia  – doradzimy w jaki sposób rozwiązać / wyeliminować nieprawidłowości – wszystko to już od 1 zł.

Wystarczy że wyślesz maila o treści „analiza stanu BHP – promocja” na adres mailowy: plock@pogotowiebhp.com.pl lub skorzystasz z naszego formularza kontaktowego. Nasi specjaliści BHP skontaktują się z Tobą, ustalą termin i harmonogram.

Promocja obowiązuje tylko w czerwcu! 

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności