PZA - Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o.

3 czerwca, 2014

Otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie Programu Zapobiegania Awariom dla zakładu zwiększonego ryzyka – firmy Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. – zakład w Tajęcinie.

Firma ta jest jednym z największych na świecie dostawców technologicznie zaawansowanych produktów dla przemysłu lotniczego i wojskowego. Projektuje, produkuje i obsługuje systemy oraz podzespoły, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania dla środowisk handlowych, regionalnych i biznesowych, a także samolotów wojskowych, helikopterów i innych platform.

To kolejne zlecenie od Goodrich Aerospace Poland w zakresie bezpieczeństwa procesowego – w 2013 roku realizowaliśmy usługę wykonania PZA dla zakładu w Krośnie.

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności