Szkolenia BHP Białystok

Oferujemy szkolenia BHP dla firm z Białegostoku.

Jesteś pracodawcą i szukasz dla swoich pracowników szkoleń BHP na terenie Białegostoku?

A może zamiast szkoleniami w formie stacjonarnej będziesz zainteresowany szkoleniami w formie online? Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję, skorzystaj z oferty BHP Consulting, czyli naszej.

Dlaczego warto?

Jeśli chodzi o szkolenia wstępne BHP w formie online, prowadzimy je cyklicznie, dlatego nie musisz ustalać oddzielnych terminów dla każdego pracownika z osobna. Wystarczy, że wykupisz szkolenie, a Twoi pracownicy będą mogli wziąć w nim udział w najbliższym dostępnym terminie. Szczegółowa oferta szkoleń wstępnych BHP dostępna jest pod poniższymi linkami:

Szkolenie wstępne BHP w języku polskim –  odbywa się w każdą środę o godzinie 12:00

Szkolenie wstępne BHP w języku angielskim – odbywa się w każdy poniedziałek o godzinie 14:00

Zastanawiasz się, czy warto? Sprawdź nas. Weź udział w szkoleniu jako wolny słuchacz i przekonaj się, jak przebiegają nasze szkolenia.

Jak mogę zostać wolnym słuchaczem?

Skontaktuj się z nami w tej sprawie, a my wyślemy Ci link do najbliższego szkolenia.

Dla kogo prowadzimy szkolenia BHP w Białymstoku?

Ponieważ prowadzimy szkolenia BHP w całej Polsce, możemy je również przeprowadzić dla Twoich pracowników.

Oczywiście, jeśli cenisz szkolenia w formie stacjonarnej, przyjedziemy również do Twojej firmy w Białymstoku, jednak gorąco zachęcamy Cię do skorzystania ze szkoleń BHP w formie online lub e-learningowej.

Kto powinien odbyć szkolenie BHP?

Szkolenia wstępne.

Szkolenia te są obowiązkowe dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników, studentów na stażu oraz uczniów odbywających praktyki.

Szkolenia okresowe BHP.

Szkolenia okresowe są przeznaczone dla:

  • pracodawców i osób kierujących pracownikami,
  • pracowników inżynieryjno-technicznych,
  • pracowników administracyjno – biurowych,
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych,
  • pracowników służby BHP i innych osób wykonujących zadania tej służby.

Szkolenia tematyczne BHP.

W tych szkoleniach najczęściej uczestniczą pracownicy, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w określonym obszarze, np. udzielania pomocy przedmedycznej, ochrony przeciwpożarowej, czy z bezpiecznego wykonywania prac na wysokościach.

Szkolenia BHP online w Białymstoku.

Szkolenia online to nie tylko szkolenia prowadzone w formie webinaru, ale również te w formie e-learningu. Wspólną cechą obu tych form szkoleń jest to, że można korzystać z nich w każdym miejscu, w którym jest dostęp do internetu. Dlatego, nawet jeśli część Twoich pracowników pracuje zdalnie, poza Białymstokiem, to mogą uczestniczyć w tych samych szkoleniach, w których uczestniczą osoby pracujące w biurze.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z pełną listą szkoleń w formie e-learningu, jakie mamy w swojej ofercie. Szczegóły znajdziesz w poniższych linkach:

Wśród szkoleń tematycznych, znajdziesz takie jak:

  • Ergonomia na stanowiskach administracyjno-biurowych,
  • Metodyka instruktażu stanowiskowego,
  • Ochrona przeciwpożarowa,
  • Ręczne prace transportowe,
  • Bezpieczeństwo na drodze.

Jaki jest koszt szkoleń BHP w Białymstoku?

Jeśli zdążyłeś już przejrzeć oferty kilku firm szkoleniowych, zapewne zdążyłeś się zorientować, że nie ma jednolitego cennika. Ceny szkoleń różnią się w zależności od firmy szkoleniowej, liczby uczestników oraz rodzaju i formy samego szkolenia.

Pojawia się pytanie, czym się kierować podczas wyboru szkolenia BHP dla swoich pracowników? Ceną, jakością, a może opiniami innych?

Jeśli chodzi o nas, zawsze możesz nas sprawdzić i na tej podstawie podjąć decyzję. Wspominaliśmy już o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu jako wolny słuchacz, a jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądają nasze szkolenia e-learningowe, napisz do nas w tej sprawie, a udostępnimy Ci jedno z wybranych szkoleń.

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności