Szkolenia BHP Kielce

Oferujemy szkolenia BHP dla firm z Kielc.

Przedsiębiorco. Prowadzisz firmę na terenie Kielc? Co jakiś czas zatrudniasz jednego lub dwóch pracowników?

Szukasz dla nich oferty szkoleń BHP, ale takiej, w której masz:

 • stałe, przystępne ceny;
 • szybką realizację;
 • wygodny dostęp do interesującego Cię szkolenia?

Trafiłeś idealnie. Zostań jeszcze przez chwilę i przeczytaj ten tekst do końca, a dowiesz się wszystkiego, co może Cię zainteresować w temacie szkoleń BHP.

Szkolenia wstępne BHP w formie online.

Jeśli szukasz szkoleń wstępnych BHP na terenie Kielc, to być może zainteresuje Cię nasza oferta szkoleń online? Jak pokazują nasze doświadczenia, szkolenia online mają kilka dodatkowych zalet w stosunku do szkoleń stacjonarnych, a jak uważają nasi dotychczasowi klienci, są one tak samo wartościowe. Te dodatkowe zalety to:

 • większy wybór – dostęp do ofert szkoleniowych firm z całej Polski;
 • wygoda – uczestnicy łączą się z dowolnego miejsca;
 • oszczędność – szkolenia w formie online są zazwyczaj tańsze.

Szkolenia wstępne BHP online prowadzimy zarówno w języku polskim, jak również angielskim. Odbywają się one cyklicznie w następującym rozkładzie:

Szkolenie wstępne BHP w języku polskim –  w każdą środę o godzinie 12:00

Szkolenie wstępne BHP w języku angielskim – w każdy poniedziałek o godzinie 14:00

Klikając w powyższe linki, przejdziesz do podstrony ze szczegółami oferty.

Dlaczego warto? Ponieważ szkolenia te są:

 • zawsze w tej samej cenie,
 • zawsze o tej samej porze,
 • zawsze na wysokim poziomie merytorycznym.

Być może w tym momencie zapytasz: no dobrze, ale jak właściwie wyglądają te szkolenia? Jeśli chcesz to sprawdzić, zapraszamy Cię do wzięcia w nich udziału na zasadach wolnego słuchacza – wprawdzie nie płacisz za szkolenie, jednak w takim przypadku nie otrzymujesz karty szkolenia wstępnego.  Jak to zrobić?  Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w tej sprawie, a wyślemy Ci link do najbliższego szkolenia.

Dla kogo prowadzimy szkolenia BHP w Kielcach?

Szkolenia w formie online prowadzimy niemal dla wszystkich grup pracowników – wyjątkiem są szkolenia okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych, które prowadzimy jedynie w formie stacjonarnej.

Ze szkoleń BHP online mogą skorzystać nie tylko pracodawcy i pracownicy z Kielc i okolic, ale również z całej Polski – ze szkoleń online można korzystać wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu.

Kto powinien wziąć udział w szkoleniach BHP?

Szkolenia wstępne.

Szkolenia te są obowiązkowe dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników, uczniów odbywających praktyki oraz studentów na stażu.

Szkolenia okresowe BHP.

Szkolenia okresowe w formie e-learningu prowadzimy dla:

 • pracodawców i osób kierujących pracownikami (PL i EN),
 • pracowników inżynieryjno-technicznych (PL i EN),
 • pracowników administracyjno – biurowych (PL i EN)
 • nauczycieli (PL),
 • pracowników służby BHP i innych osób wykonujących zadania tej służby (PL).

Jak już wspomnieliśmy, szkolenia okresowe BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych prowadzimy stacjonarnie. Jeśli jesteś nimi zainteresowany, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty.

Szkolenia tematyczne.

Szkolenia tematyczne, choć nie są szkoleniami obowiązkowymi, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Ze szkoleń tych najczęściej korzystają pracodawcy, którzy chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników w określonym obszarze np. umiejętności udzielania pierwszej pomocy czy ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenia BHP online, jakie możemy zaproponować pracodawcom i pracownikom z Kielc.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami BHP online, podczas których łączymy się z uczestnikami na jednej z popularnych platform do prowadzenia spotkań online np. Teams, to może zainteresują Cię również szkolenia e-learningowe, które są w formie gotowych kursów i dostępne praktycznie od razu?

W formie e-learningu mamy zarówno szkolenia okresowe, jak i tematyczne. Pełne listy  dostępnych szkoleń znajdziesz pod poniższymi linkami:

Zastanawiasz się, jak wyglądają takie szkolenia? Chcesz je przetestować, zanim zakupisz dla swoich pracowników? Skontaktuj się z nami w tej sprawie, a umożliwimy Ci  dostęp do wybranego szkolenia.

Jaki jest koszt szkoleń BHP w Kielcach?

Jeśli już interesowałeś się tym tematem, zapewne wiesz, że zakres cenowy szkoleń BHP jest naprawdę szeroki. Wiele zależy od tego, przez jaką firmę jest organizowane, w jakiej jest formie oraz jaki jest temat danego szkolenia.

W obliczu tego faktu powstaje pokusa aby wybrać szkolenie w najniższej cenie. W końcu przecież wszystkie szkolenia BHP są takie same. Ale czy na pewno? Jest duża różnica pomiędzy szkoleniem, które jest „odklepane” od takiego, z którego uczestnicy wynoszą wiedzę, którą będą umieli zastosować, gdy zajdzie taka potrzeba.

Jeśli chodzi o nas, stawiamy na realną poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy, dlatego nasze szkolenia, bez względu na to, czy są to szkolenia stacjonarne, online, czy e-learningowe, są merytoryczne i angażujące.

Jakość naszych szkoleń możesz sprawdzić na dwa sposoby:

 • uczestnicząc  jako wolny słuchacz w szkoleniu wstępnym online lub
 • poprosić o dostęp do wybranego szkolenia e-learningowego.

Zapraszamy do kontaktu.

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności