Szkolenia BHP Kraków

Oferujemy szkolenia BHP dla firm z Krakowa

Szkolenia wstępne BHP Kraków

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz swoją firmę w Krakowie? Zatrudniasz nowych pracowników i właśnie w tym momencie szukasz firmy, która przeprowadzi dla nich szkolenie wstępne BHP?

Jesteś we właściwym miejscu. Jeśli szukasz szkolenia w formie online, już teraz podajemy Ci odpowiednie linki:

Szkolenie wstępne BHP w języku polskim –  odbywa się w każdą środę o godzinie 12:00

Szkolenie wstępne BHP w języku angielskim – odbywa się w każdy poniedziałek o godzinie 14:00

Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP, prowadzimy szkolenia dla klientów z całej Polski, podchodzimy do tematu poważnie i merytorycznie, co bezpośrednio przekłada się na pozytywne opinie o prowadzonych przez nas szkoleniach.

Jaki jest koszt szkoleń BHP w Krakowie?

Jeśli przejrzałeś już oferty kilku firm, zapewne zorientowałeś się, że szkolenia wstępne BHP mają dużą rozpiętość cenową. Od czego to zależy? W dużej mierze od formy – najdrożej wychodzą szkolenia stacjonarne prowadzone na terenie firmy klienta, najtańsze są szkolenia online. Od ilości uczestników – im większa liczba uczestników bierze w nim udział, tym koszt w przeliczeniu na jednego uczestnika jest mniejszy.

Na koszt ma również wpływ rodzaj szkolenia, oraz jakość szkolenia – gdy w szkoleniu wykorzystywane są dodatkowe materiały, czy metody np. technologia VR, takie szkolenia są droższe.

Pytanie, czego w tym momencie szukasz? Szkolenia wstępnego w przystępnej cenie i wygodnej formie? – wybierz formę online.

Profesjonalnego szkolenia z pierwszej pomocy lub PPOŻ z wykorzystaniem technologii VR? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci indywidualną ofertę.

Dla kogo szkolenia BHP w Krakowie?

Jeśli prowadzisz firmę, to zapewne wiesz, że szkolenia wstępne BHP są obowiązkowe dla:

  • nowo zatrudnionych pracowników,
  • studentów odbywających staż,
  • uczniów odbywających praktyki.

O czym należy pamiętać? Takie szkolenie powinno odbyć się przed dopuszczeniem pracownika do pracy. Szkolenie składa się z dwóch części: instruktażu ogólnego oraz instruktażu stanowiskowego.

Natomiast szkolenia okresowe prowadzimy dla:

  • pracodawców i osób kierujących pracownikami,
  • pracowników inżynieryjno-technicznych,
  • pracowników administracyjno – biurowych,
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych,
  • pracowników służby BHP i innych osób wykonujących zadania tej służby.

Odrębną kategorią szkoleń BHP są szkolenia tematyczne. Prowadzone są zazwyczaj w celu ugruntowania i poszerzenia wiedzy z danego zakresu tematycznego np. pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej, czy obchodzenia się z substancjami niebezpiecznymi.

Szkolenia BHP online Kraków.

Szkolenia online są z pewnością atrakcyjne dla pracodawców: są tańsze od stacjonarnych, pracownicy nie muszą tracić czasu na dojazdy, a dokumenty potwierdzające jego ukończenie są dokładnie takie same.

Jednak może pojawić się pytanie: czy są tak samo wartościowe? Jeśli chodzi o BHP Consulting, to z całą odpowiedzialnością mówimy: TAK. Mają ten sam zakres materiału, prowadzone są przez tych samych specjalistów oraz mają część poświęconą na pytania od uczestników.

W swojej ofercie mamy również szkolenia e-learningowe, które mają formę gotowych kursów, z których uczestnicy mogą skorzystać praktycznie od razu. Są to szkolenia okresowe z zakresu BHP oraz szkolenia tematyczne. Jeśli jesteś zainteresowany bardziej szczegółową ofertą, znajdziesz ją pod linkiem:

Jeśli masz pytania dotyczące oferty naszych szkoleń, po prostu:

Tagi : szkolenia BHP Kraków szkolenia BHP Kraków cennik szkolenie BHP Kraków

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności