Szkolenia BHP Łódź

Oferujemy szkolenia BHP dla firm z Łodzi.

Szukasz ofert szkoleń BHP w Łodzi?

Zależy Ci, by szkolenia były merytoryczne, a jednocześnie ciekawe dla uczestników? Mamy dla Ciebie propozycję –  szkolenia BHP prowadzone online. Nasi dotychczasowi klienci bardzo cenią tę formę, bo szkolenia są:

  • zawsze w tej samej cenie,
  • zawsze o tej samej porze,
  • zawsze na wysokim poziomie merytotycznym.

Zainteresowany? Szczegóły sprawdzisz pod poniższymi linkami:

Szkolenie wstępne BHP w języku polskim –  odbywa się w każdą środę o godzinie 12:00

Szkolenie wstępne BHP w języku angielskim – odbywa się w każdy poniedziałek o godzinie 14:00

Być może przechodzi Ci w tym momencie myśl w stylu: w sumie, to mogę wysłać na nie swoich pracowników, ale…

Masz obawy. Rozumiemy to. Też jesteśmy przedsiębiorcami i często długo zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego produktu czy usługi. Jednak mamy dla Ciebie propozycję, która jednoznacznie rozwiąże tą kwestię. Zgłoś się na nasze szkolenie jako wolny słuchacz. Poznasz naszych specjalistów. Zobaczysz, w jaki sposób prowadzimy szkolenia i przekonasz się, że warto wykupić je dla swoich pracowników.

Jak mogę zostać wolnym słuchaczem na szkoleniu wstępnym BHP?

Skontaktuj się z nami w tej sprawie, a my wyślemy Ci link do najbliższego szkolenia.

Jaki jest koszt szkoleń BHP w Łodzi?

Niestety, nie ma ujednoliconego cennika, a koszt szkolenia zależy od wielu czynników: formy, treści oraz firmy przeprowadzającej szkolenia.

Zdajemy sobie sprawę, że powoduje to pewną dezorientację oraz rodzi pytanie: jakimi kryteriami się kierować podczas wyboru?

Z doświadczenia wiemy, że dla niektórych pracodawców najważniejsza jest cena i wybiorą najtańszą dostępną ofertę na rynku. Inni zdają sobie sprawę z tego, że koszty, jakie poniosą, gdy w ich firmie nastąpi wypadek albo pożar będą niewspółmiernie wysokie z oszczędnościami, jakie uzyskają, wybierając najtańszą ofertę. Dlatego będą szukać takich szkoleń, na których ich pracownicy rzeczywiście zdobędą praktyczne umiejętności. Szkoleń, po których uczestnicy będą w stanie udzielić pierwszej pomocy, gdy zdarzy się wypadek lub będą w stanie poprowadzić akcję ewakuacyjną, gdy wystąpi zagrożenie pożarowe. 

Pytanie, co jest ważne dla Ciebie?

Jeśli cena, to niestety nie mamy dla Ciebie najlepszej wiadomości – nie mamy najniższych cen. Jednak jeśli szukasz jakości i faktycznego zaangażowania w zwiększenie bezpieczeństwa w swojej firmie, jesteś w odpowiednim miejscu. Od czego możemy zacząć? Proponujemy od szkoleń wstępnych BHP.

Dla kogo prowadzimy szkolenia BHP w Łodzi?

Dla przedsiębiorców, prowadzących swoje firmy w Łodzi i okolicach, a nawet dalej. Z naszych  szkoleń w formie online korzystają klienci z całej Polski.

Dla kogo są szkolenia BHP?

Szkolenia wstępne.

Szkolenia te są obowiązkowe dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników, studentów na stażu oraz uczniów odbywających praktyki.

Szkolenia okresowe BHP.

Szkolenia okresowe prowadzimy dla:

  • pracodawców i osób kierujących pracownikami,
  • pracowników inżynieryjno-technicznych,
  • pracowników administracyjno – biurowych,
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych,
  • pracowników służby BHP i innych osób wykonujących zadania tej służby.

Szkolenia BHP online w Łodzi

Kiedy szkolenia w formie online najlepiej się sprawdzają? Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku, gdy zatrudniasz pracowników, którzy pracują zdalnie, gdy masz filie w różnych miejscach Polski, i w końcu, gdy szukasz dobrych szkoleń w przystępnej cenie. Oprócz szkoleń online, w swojej ofercie mamy również szkolenia e-learningowe. Szczegółową ofertę tych szkoleń znajdziesz ją pod linkiem:

Jeśli masz pytania dotyczące oferty naszych szkoleń, po prostu:

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności