Szkolenia BHP Rzeszów

Oferujemy szkolenia BHP dla firm z Rzeszowa.

Skoro trafiłeś na tą stronę, z pewnością szukasz szkoleń wstępnych BHP na terenie Rzeszowa. Być może nawet zastanawiasz się nad nawiązaniem stałej współpracy w tym zakresie. Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję: zapoznaj się z naszą ofertą i  skorzystaj ze szkoleń wstępnych BHP w formie online.

Dlaczego warto?

Zacznijmy od zalet. Szkolenia w formie online są wygodniejsze – uczestnicy biorą w nich udział bez konieczności zmiany miejsca, w którym zazwyczaj pracują. W większości przypadków są tańsze od szkoleń stacjonarnych, a ich cena nie zależy od liczby uczestników. Oszczędza się również czas – nie trzeba nigdzie dojeżdżać.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych szkoleniach wstępnych BHP w formie online? Są one:

 • zawsze w tej samej cenie,
 • zawsze o tej samej porze,
 • zawsze na wysokim poziomie merytorycznym.

Szczegóły oferty znajdziesz w poniższych linkach:

Szkolenie wstępne BHP w języku polskim –  odbywa się w każdą środę o godzinie 12:00

Szkolenie wstępne BHP w języku angielskim –  odbywa się w każdy poniedziałek o godzinie 14:00

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszej oferty, możesz nas sprawdzić. W jaki sposób? Zgłoś się na szkolenia jako wolny słuchacz. Wprawdzie nie otrzymasz karty szkolenia wstępnego, ale uczestnicząc zupełnie bezpłatnie, będziesz mógł przyjrzeć się przebiegowi szkolenia.

Jak zostać wolnym słuchaczem?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w tej sprawie, a wyślemy Ci link do najbliższego szkolenia.

Dla kogo prowadzimy szkolenia BHP w Rzeszowie?

Prowadzimy szkolenia dla niemal wszystkich grup pracowników. Jeśli chodzi o szkolenia w formie online, nie prowadzimy jedynie szkoleń okresowych dla pracowników na stanowiskach robotniczych.

Czy prowadzimy szkolenia jedynie w Rzeszowie? Nie. Prawda jest taka, że szkolenia w formie online dostępne są w każdym zakątku Polski i  aby w nich uczestniczyć wystarczy mieć dostęp do internetu.

Kto powinien wziąć udział w szkoleniach BHP?

Szkolenia wstępne.

Szkolenia te są obowiązkowe dla:

 • nowo zatrudnionych pracowników,
 • studentów na stażu,
 • uczniów odbywających praktyki.

Szkolenia okresowe BHP.

Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningu realizujemy dla:

 • pracodawców i osób kierujących pracownikami (PL i EN),
 • pracowników inżynieryjno-technicznych (PL i EN),
 • pracowników administracyjno – biurowych (PL i EN),
 • nauczycieli (PL),
 • pracowników służby BHP i innych osób wykonujących zadania tej służby (PL).

Jak już wspomnieliśmy, szkolenia okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych prowadzimy jedynie stacjonarnie. Jeżeli chcesz zorganizować takie szkolenie dla swoich pracowników, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Szkolenia tematyczne.

Kto bierze udział w szkoleniach tematycznych? Nie są one ograniczone do konkretnej grupy, zazwyczaj biorą w nich udział ci pracownicy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w określonym obszarze, np. umiejętności udzielania pierwszej pomocy czy ochronie przeciwpożarowej.

Jakie jeszcze szkolenia BHP online możemy zaproponować pracodawcom i pracownikom w Rzeszowie?

W swojej ofercie mamy zarówno szkolenia BHP online, jak również e-learningowe, które są w formie gotowych kursów.

Gorąco zachęcamy Cię do zapoznanie się z pełną ofertą szkoleń e-learnigowych BHP. Szkolenia te są dostępne praktycznie od razu, a uczestnicy sami decydują w jakim czasie będą je realizować. Szczegóły oferty w poniższych linkach:

Oczywiście, jeśli nas jeszcze nie znasz, możesz mieć wątpliwości, czy warto takie szkolenie kupić waśnie u nas. Mamy na to rozwiązanie. Skontaktuj się z nami w tej sprawie, a udostępnimy Ci wybrane szkolenie. W ten sposób przekonasz się, jak wygląda samo szkolenie oraz proces sprawdzania wiedzy, jaką przyswoili uczestnicy.

Jaki jest koszt szkoleń BHP w Rzeszowie?

Jeśli przejrzałeś już oferty kilku firm szkoleniowych, z pewnością zorientowałeś się, że szkolenia BHP nie mają jednolitego cennika. Cena poszczególnych szkoleń zależy od: firmy, formy i podejścia do tematu.

Jak wybrać odpowiednie szkolenie?

Odradzamy kierowanie się wyłącznie ceną. Pomimo tego, że szkolenia mogą mieć podobny program, to już sposób prowadzenia, a tym samym ich skuteczność może się znacznie różnić. Bo przecież w szkoleniach BHP nie chodzi o „zaliczenie” i otrzymanie potwierdzenia uczestnictwa. Chodzi o zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Wyobraź sobie sytuację zagrożenia pożarowego. Czy w takim przypadku ktoś pyta: kto ma „papierek”? Nie. Raczej pada pytanie: kto umie posługiwać się gaśnicą?

Nie chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie, że kupują kota w worku, dlatego dajemy możliwość sprawdzenia. Nasze szkolenia możesz sprawdzić na dwa sposoby: zostać wolnym słuchaczem na szkoleniu wstępnym online lub poprosić o dostęp do wybranego szkolenia e-learningowego.

Masz pytania?

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności