Szkolenia BHP Warszawa

Oferujemy szkolenia BHP dla firm z Warszawy.

Szkolenia wstępne BHP Warszawa

Prowadzisz firmę w Warszawie lub okolicach? Zatrudniasz pracowników? Szukasz firmy, która przeprowadzi dla nich szkolenia BHP? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Oferujemy szkolenia BHP na terenie Warszawy, ale nie tylko – mamy klientów z całej Polski. W naszej ofercie znajdziesz pełen pakiet szkoleń BHP, w tym: szkolenia wstępne, okresowe i tematyczne. 

Jeśli szukasz szkoleń wstępnych w formie online w przystępnej cenie to szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w poniższych linkach:

Szkolenie wstępne BHP w języku polskim –  odbywa się w każdą środę o godzinie 12:00

Szkolenie wstępne BHP w języku angielskim – odbywa się w każdy poniedziałek o godzinie 14:00

Jaki jest koszt szkoleń BHP w Warszawie?

Czy cena jest najważniejsza? Z jednej strony tak – każdy przedsiębiorca stara się zminimalizować koszty prowadzenia firmy. Z drugiej nie, bo są aspekty ważniejsze niż cena: strona merytoryczna, podejście do tematu, sposób przekazywania wiedzy oraz doświadczenie firmy, która to szkolenie ma przeprowadzić. W końcu jak już płacimy, chcemy, aby szkolenie było „coś warte”.

Jednak wystarczy na ten temat spojrzeć szerzej, a okaże się, że tak naprawdę nie chodzi tu o cenę, a o bezpieczeństwo. To pracodawca jest odpowiedzialny za zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy i to pracodawca odpowiada, gdy w firmie zdarzy się wypadek.

W tym kontekście szkolenia wstępne robi się po to, aby uczulić pracowników na kwestię bezpieczeństwa. Dlaczego? Bo jak pokazują statystyki, jednym z najczęstszych powodów wypadków w pracy jest niewłaściwe zachowanie pracownika. Więc czy w takiej sytuacji warto oszczędzać? Nie, ale również nie trzeba przepłacać. Wybierz optymalnie – świetne szkolenie w rozsądnej cenie. Czy u nas takie znajdziesz? Tak.

Dla kogo szkolenia BHP w Warszawie?

Szkolenia wstępne

Są obowiązkowe dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników, studentów na stażu oraz uczniów odbywających praktyki. Generalnie żaden pracownik nie powinien być dopuszczony do pracy bez odbytego szkolenia wstępnego BHP, co każdy pracodawca powinien mieć na uwadze.

Szkolenia okresowe BHP

Szkolenia okresowe prowadzimy dla:

  • pracodawców i osób kierujących pracownikami,
  • pracowników inżynieryjno-technicznych,
  • pracowników administracyjno – biurowych,
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych,
  • pracowników służby BHP i innych osób wykonujących zadania tej służby.

Szkolenia tematyczne BHP

Szkolenia tematyczne, takie jak pierwsza pomoc czy PPOŻ, praca w przestrzeniach ograniczonych, rola i odpowiedzialność osób kierujących pracownikami, metodyka instruktażu stanowiskowego,  przeprowadzamy zazwyczaj w celu przypomnienia i pogłębienia danego zakresu wiedzy. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że bardzo dużą popularnością cieszą się szkolenia z pierwszej pomocy i ppoż.

Szkolenia BHP online Warszawa.

Jeśli chodzi o szkolenia w formie online, pytaniem jakie możemy usłyszeć jest: czy szkolenia online są tak samo wartościowe, jak stacjonarne? Nie możemy wypowiadać się w imieniu wszystkich firm szkoleniowych, ale jeśli chodzi o nasze szkolenia, to tak. Szkolenia w formie online są dokładnie tak samo merytoryczne, jak te prowadzone w trybie stacjonarnym. Mają ten sam zakres materiału, prowadzone są przez tych samych specjalistów oraz mają część poświęconą na pytania od uczestników.

W swojej ofercie mamy również szkolenia e-learningowe. Są to szkolenia okresowe BHP (oprócz stanowisk robotniczych) oraz szkolenia tematyczne. Jeśli jesteś zainteresowany bardziej szczegółową ofertą, znajdziesz ją pod linkiem:

Jeśli masz pytania dotyczące oferty naszych szkoleń, po prostu:

Tagi : szkolenia bhp Warszawa kursy bhp Warszawa okresowe szkolenie bhp Warszawa firmy szkoleniowe bhp Warszawa szkolenia okresowe bhp Warszawa szkolenia okresowe bhp Warszawa szkolenia bhp online Warszawa wstępne szkolenie bhp Warszawa szkolenie bhp Warszawa cena szkolenia bhp dla firm Warszawa szkolenie bhp cena Warszawa bhp szkolenie okresowe Warszawa szkolenia bhp ppoż Warszawa

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności