Szkolenia z pierwszej pomocy dla firmy Soletanche Polska Sp. z o.o.

9 września, 2022

Dlaczego nasi klienci, wybierając szkolenia z pierwszej pomocy, bardzo często decydują się na opcję z wykorzystaniem technologii VR?

Bo, jak twierdzą sami uczestnicy, szkolenia są atrakcyjniejsze i bardziej angażujące, a wiedza „sama wchodzi do głowy”. Doskonałym przykładem jest firma Soletanche Polska Sp. z o.o., z którą od września 2022 roku, rozpoczęliśmy współpracę. Dla pracowników Soletanche przeprowadziliśmy w Warszawie szkolenie z pierwszej pomocy z wykorzystaniem technologii VR.

Co zrobiło największe wrażenie?

Moment, w którym uczestnicy szkolenia założyli specjalne okulary, przenoszące ich do „innego wymiaru”. Choć pracownicy Soletanche mają kontakt z treściami edukacyjnymi realizowanymi na platformie VR (wstępne szkolenia BHP są wykonywane w ten sposób) to efekt wejścia w wirtualny świat zawsze niesie za sobą pozytywne emocje i rozbudza ciekawość. Przyznajemy, wirtualny świat stwarza niesamowicie realistyczne sytuacje. Dzięki temu uczestnicy mogli krok po kroku nauczyć się udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach. Dowiedzieli się: jak zabezpieczyć miejsce wypadku, zbadać poszkodowanego oraz jak udzielić mu pomocy w sytuacjach krytycznych.

Czym zajmuje się nasz Klient?

Soletanche Polska jest wykonawcą konstrukcji podziemnych i fundamentowania specjalistycznego. Wchodzi w skład grupy Soletanche Bachy, która jest światowym liderem budownictwa podziemnego. Realizuje prace we wszystkich sektorach budownictwa. Wykonujemy m.in. obudowy wykopów, wzmocnienie gruntu, przesłony przeciwfitracyje, wzmocnienie istniejących budynków, podziemie pod istniejącymi obiektami, parkingi podziemne, kolektory, komory startowe dla TBM, wzmocnienie podtorza, nasypów drogowych i kolejowych. To zespół ekspertów podejmujących się najtrudniejszych wyzwań geotechnicznych. Soletanche wykonała m.in. suchy wykop pod Muzeum II Wojny Światowejw Gdańsku zdobywając tym samym rekord najdłuższego, bo trwającego nieprzerwalnie 7 dób) betonowania podwodnego korka, który miał za zadanie odcięcie dopływu wód gruntowych do wykopu. Jest to jedno z największych tego typu przedsięwzięć w skali światowej i największa tego typu realizacji w Europie. Więcej na ich temat znajdziecie tutaj:

Czy Wy również jesteście zainteresowani szkoleniami z wykorzystaniem technologii VR?

W swojej ofercie mamy:

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności