Szkolenia z zakresu PPOŻ z wykorzystaniem VR dla ALIOR BANK S.A.

21 listopada, 2022

Miło jest nam poinformować, właśnie podpisaliśmy 3-letnią umowę z ALIOR BANK S.A. na przeprowadzanie szkoleń z zakresu PPOŻ z wykorzystaniem technologii VR. Szkolenia odbędą się w trzech różnych lokalizacjach: Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Szkolenia PPOŻ to temat niezwykle ważny dla każdej firmy, a korzystanie z najnowocześniejszych technologii pozwoli nam na jeszcze skuteczniejsze przekazywanie wiedzy oraz zwiększenie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa.

W jakim celu wykorzystujemy technologię VR na naszych szkoleniach PPOŻ?

Dzięki wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) uczestnicy szkoleń będą mogli przećwiczyć różne scenariusze pożarowe i sytuacje awaryjne w bezpiecznych warunkach, co pozwoli na lepsze zrozumienie zagrożeń związanych z pożarami oraz skuteczniejsze ich przeciwdziałanie.

Jak działa technologia VR?

Po założeniu okularów VR uczestnicy szkoleń wkraczają w świat wirtualny, w którym mogą przećwiczyć różnego rodzaju scenki. Świat, w którym będą musieli odpowiednio zareagować na zagrożenia – przeprowadzić bezpieczną ewakuację, wykonać skok na skokochron, czy użyć gaśnicy lub hydrantu.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z ALIOR BANK S.A. przyniesie wiele korzyści, a szkolenia z wykorzystaniem VR staną się standardem w branży.

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności