Zadbaj o szkolenia okresowe BHP dla swoich pracowników już teraz, tak jak zrobił to jeden z naszych klientów: GFT Poland

27 czerwca, 2023

Jak wiecie, bardzo często podkreślamy, że sukces firmy to nie tylko jej wyniki finansowe, ale także troska o dobro pracowników. Właśnie oni są najważniejszym zasobem każdej organizacji. Ta troska ma wiele aspektów, a jednym z najważniejszych jest dbanie o ich bezpieczeństwo.

Z dniem 1 lipca 2023 roku, wraz ze zniesieniem stanu zagrożenia epidemicznego, pracodawcy w Polsce w ciągu 60 dni są zobowiązani do uzupełnienia szkoleń okresowych BHP dla swoich pracowników. Jednak po co czekać do ostatniej chwili, skoro można zrobić to już teraz?

Jedną z firm, która doskonale zrozumiała to przesłanie, jest GFT.

GFT jest pionierem transformacji cyfrowej, który tworzy zrównoważone rozwiązania wykorzystując najnowsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja czy blockchain/DLT. Do mocnych stron firmy należy jej ogromne doświadczenie technologiczne, silne partnerstwa oraz wszechstronna znajomość rynku. Eksperci GFT wdrażają skalowalne aplikacje, które umożliwiają łatwy i bezpieczny dostęp do innowacyjnych modeli biznesowych. Dzięki placówkom na ponad 15 rynkach na całym świecie, GFT jest zawsze blisko swoich klientów. Firma korzysta z przeszło 35-letniego doświadczenia oraz zespołu złożonego z ponad 10 tysięcy ekspertów (gft.com/pl).

Firma zatrudnia na polskim rynku 1500 pracowników. Część z nich skorzystała z naszych szkoleń w formie e-learningu, dzięki czemu w szkoleniach mogli wziąć udział wszyscy pracownicy, zarówno ci pracujący w firmie, jak również pracujący zdalnie.

Dzięki naszej szerokiej ofercie szkoleniowej wszyscy pracownicy, którzy tego potrzebowali, mogli zaktualizować swoje kompetencje BHP i uczestniczyć w szkoleniach okresowych bhp. Cały proces szkoleniowy został zrealizowany w terminie 30 dni od rozpoczęcia, bez przeszkadzania w normalnym funkcjonowaniu firmy.

Firma GFT stanowi doskonały przykład firmy, która swoje obowiązki BHP traktuje bardzo poważnie. My jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc w tej ważnej misji i chcemy podziękować za zaufanie, którego nam udzielono.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nie jest jednorazowym zadaniem, ale ciągłym procesem, który wymaga zaangażowania na wszystkich szczeblach organizacji. GFT pokazało, jak to zrobić. A my, jako BHP Consulting, jesteśmy tu, aby pomóc każdej firmie, która chce podążać tą drogą. Bezpieczeństwo to nie tylko obowiązek – to przede wszystkim troska o ludzi, którzy są sercem i duszą naszych organizacji.

Szukasz firmy, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się wdrożeniem zasad BHP w Twojej firmie?

JESTEŚ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU. Chcesz dowiedzieć się więcej temat naszych szkoleń, prezentacji czy dokumentów? Masz dodatkowe pytania w kwestii nadzoru BHP podczas realizacji projektu? Chcesz zlecić nam stałą i pełną obsługę w zakresie BHP lub masz pytania dotyczące naszych usług i tego, co możemy dla Ciebie zrobić? A może chcesz dołączyć do programu afiliacyjnego i potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nowości na naszym
kanale YouTube
Sprawdź nasz YouTube
Zaloguj się do pakietu
Office 365
Zaloguj się
Dołącz do nas
na Facebooku
Nasz Facebook
Zaobserwuj nasz profil
na LinkedIn
Nasz LinkedIn
BHP Consulting
ul. Dworcowa 42, 09-402 Płock
Zadzwoń do nas
+48 24 263 45 69
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności